Kendinize yazılı veya sözlü Türkçe Azerice tercüman arıyorsanız yeminli Azerice tercüme ekibimiz kaliteli Azerice çeviri hizmeti sunmaktadır.Azerbaycan Türklerinin ana dili olarak kabul gören Azerice, günümüzde yaklaşık 50 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Özellikle ülkelerimizin kardeş oluşu ve Azerbaycan Türkleri ile olan sıkı bağımız, Azerice tercümanlık hizmetine olan talebi gün geçtikçe arttırmaktadır. Bu nedenle tercüme bürosu olarak sizlere bu hizmeti de büyük bir titizlikle sunmaktayız.
Azerice, Türkçeye her ne kadar yakın bir dil olsa da telaffuzu ve konuşma Azericesi bakımından farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple uzman bir tercüman desteğine ihtiyaç duymanız olası bir durumdur. Tercüme bürosu Bursa, Ankara ve diğer tüm illerde hizmet vermektedir. İhtiyacınız doğrultusunda tercümanlık büromuzda alanında bu hizmeti dilediğiniz her yerden alabilirsiniz.
Türkiye’nin lider Azerice tercüme bürosu olarak, dünyanın neresinde olursanız olun sizlerin bir telefon uzağınızdayız. En doğru ve kaliteli Azerice tercümanlık için detaylı bilgi edinmek isterseniz, web sitemizdeki iletişim adreslerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe Azerice Tercüme Bürosu

Türk dilleri ailesinin Oğuz grubuna bağlı olan Azerice, Latin alfabesi ile yazılmaktadır. Farklı Türkmen soyları tarafından da konuşulan dil, kendi içerisinde ve kullanılan diğer bölgelerde oldukça lehçe farklılıkları barındırmaktadır. Bu bakımdan tercümanlık büromuzda alanında uzman tercümanlarımız her lehçeye ve ağza göre Azerice-Türkçe ve Türkçe-Azerice tercümeler yapmaktadır.
Azericenin ülkemizde ve dünya çapında uluslararası önem taşımasıyla Azerice tercümanlık hizmetleri ihtiyacı gün geçtikçe artış göstermektedir. Azerice tercümanlık kapsamında büromuzda çalışan uzman tercümanlarımız hukuki, ticari, teknik, edebi, sözlü-yazılı ve uluslararası alanlarda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler, Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir mesaj kadar yakındır.

Azerice Çeviri Fiyatları

Azerice tercümanlık fiyatları, sabit ücretler karşılığında verilen bir hizmet değildir. Zira projeye göre değişen ihtiyaçlar yer almaktadır. İlk olarak, hangi konuda Azerice tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzu bilmemiz gerekmektedir. Ek olarak kaç sayfa dokümanın çevrileceği de fiyatları etkilemektedir.

Tercüme bürosu olarak ihtiyacınızı ve memnuniyetinizi ilke edinerek, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet için çalışmaktayız. En kaliteli ve uygun fiyatlı tercümanlık hizmeti almak isterseniz, daha detaylı bilgi almak için web sitemizdeki iletişim kanallarından bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu sayede Azerice tercümanlık fiyatları konusunda net bir teklif alabilirsiniz.

  • Azerice tercüme bir sayfa hesaplaması; Azerice çeviri yapılmadan önce sayfa hesaplamasının yapılması gerekiyor ki ücreti belirlenmesinde gösterge olsun. Bir sayfa boşluk kullanımları dahil bin karakterden (harften) oluşmaktadır
  • Çoğunlukla çevirisini yaptığımız evrak çeşitleri; Sözleşme tercümesi, Diploma, Broşür, Kullanım kılavuzu, E-posta, Tez, Mektup tercümesi, Faliyet belgesi tercümesi, İmza sirküleri, Fatura, Azerice Ticaret sicil çevirisi, Sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı çevirisi, Boşanma kararı, Transkript, Azerice Web sitesi çevirisi, Kitap, Vekalet sözleşmesi, İkametgah senedi, Nikah tercümanlığı, Nüfus kayıt örneği, Şirket sözleşme, Ödev, YÖK denklik diploma ve transkript tercümesi, Pasaport çevirisi v.b evrakları Azerice veya Türkçe ‘ye çevirdiğimiz belgeler arasındadır.
  • Azerice çeviri yaptıracaksınız peki çevirinizi kim yapacak? Türkçe veya Azerice dillerinde eğitim almış, sürekli bu iki dilde tercümanlık yapan kişilerde yapılmaktadır. Kaynak dilin önemi gereğince Azerice’den Türkçe’ye çeviri söz konusu olduğunda Türk asıllı, tam tersi bir durumda Azeri tercümanlarca uzmanlık alanlarına göre Azerice çeviri işlemleriniz gerçekleşmektedir.
  • Azerice tercüme yaptıracağım ama teslim süresi nedir? Azerice veya Türkçe bir belgenin tercüme edilmesi tercümanın çeviri yapabilme hızına bağlı değişkenlik göstermektedir. Çevirinizi yapabilecek tercümanın müsait olması durumunda, Azerice tercüman 1 günlük çalışma sürecinde yaklaşık sekiz ile on iki bin arasında çeviri yapmaktadır. Siz evraklarınızdaki yazı yüküne ve teknik içeriğine göre çeviri süresini tahmin edebilirsiniz.

“Güney Azerbaycan Türkçesi ve Türkiye Türkçesi Arasındaki Yalancı Eş Değerler” başlıklı makaleye Selçuk üniversitesinin web sitesinden bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Azerice dini yayınlara buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz