Lehçe tercümanlık bürosuTercümanlık hizmetleri, diller arasındaki bağı güçlendiren ve iletişim engellerini ortadan kaldıran hizmetlerin başındadır. Ancak bu hizmetler, profesyonel kalemler tarafından sunulduğunda başarılı olmaktadır. Tercüme bürosu olarak bu konuda sizlere Lehçe tercüme hizmeti sunmaktayız. Tüm illerde sunduğumuz Lehçe çeviri, İstanbul ilinde dilerseniz yüz yüze alabileceğiniz bir hizmettir. Eğer sizler de noter onaylı Lehçe tercüme hizmetleri konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bize mesaj atabilirsiniz.

Türkçe Lehçe Tercüme

Batı Avrupa Bölgesi’ne ait dillerden olan Lehçe, Polonya ve Avrupa Birliği tarafından resmi dil olarak kabul edilmektedir. Dünya üzerinde yaklaşık olarak 45 milyon insan tarafından konuşulan bu dil, Batı Slav Dilleri ailesine aittir. Polonya dışında; Çekya, Slovakya, Romanya ve Ukrayna ülkelerinde de azınlık halk tarafından konuşulmaktadır. Bu nedenle Avrupa genelinde en çok konuşulan diller arasında yer almaktadır. Bizler ise Lehçe tercümanlık hizmetleri konusunda tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamayı vaat ediyoruz. Bu nedenle söz konusu Lehçe tercüme olduğunda, bize mesaj atabilirsiniz.

Rusça ile benzer bir dil yapısına sahip olan Lehçe, telaffuzu zor bir dildir. Aynı zamanda kullandığı alfabe bakımından Türkçeye nispeten daha uzaktır. Lehçe tercümanlık hizmetlerinde temel amacımız, birebir çeviri hizmeti sunmaktır. Ancak bunu yaparken, dilin yaşayan bir varlık olduğunu da hesaba katıyoruz. Bu nedenle anlam bakımından da birebir tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Lehçe Tercümanlık Fiyatları

Lehçe tercümanlık fiyatları istekler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Hukuki, akademik, ticari ve tıbbi Lehçe tercümanlık ihtiyaçlarınızı, farklı kategorilerde değerlendiriyoruz. Bu sayede size özel bir tercüme desteği sunuyoruz. Ücretsiz olarak analiz ettiğimiz belgeleriniz için fiyat teklifi almak istiyorsanız, belgelerinizi bize gönderebilirsiniz. Belgelerinizin bizimle birlikte güvence altında olduğunu temin ederiz.

Lehçe çeviri fiyatları konusunda; belge sayısı, sayfa sayısı ya da karakter sayısı gibi belirli parametreler yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz Lehçe tercümanlık hizmetlerinizi daha net anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz çok önemlidir. Tercüme bürosu olarak sunduğumuz hizmetler, tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Eğer evden çıkmadan online tercüme hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, kapımız size 7/24 açıktır. Bu sayede Polonya çalışma izni, oturum izni ya da vize belgelerinizi anında tercüme ettirebilirsiniz.

Lehçe Çeviri Bürosu Hizmetleri

Lehçe çevirileriniz hangi tercümanlarca yapılıyor; Türkçe ve Lehçe çeviri dillerinde eğitim görüp tercümanlık mesleğinde deneyim sahibi kişilerce lehçe çevirileriniz yapılmaktadır.

Çoğunlukla hangi tür metinleri Lehçe ve Türkçe’ye tercüme ediliyor; Nüfus kayıt örneği, Sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı, Transkript, imza sirküleri, Ödev, Ticaret sicil çevirisi, Fatura, Tez, İkametgah senedi, e-posta Faaliyet belgesi, Broşür, Vekalet sözleşmesi, , Akademik makale, Web site çevirisi, Mektup tercümesi, Diploma çevirisi , Kitap, Şirket sözleşmesi, Kullanım kılavuzları, Pasaport tercümeleri v.b Lehçe Türkçe veya Türkçe Lehçe’ye tercüme talepleri ile sıklıkla karşılaşmaktayız.

Bir sayfa Lehçe tercüme’nin hesaplanması; Kelime, harf hatta satır sayılarına ile tercüme fiyatlandırma yapılmaktadır bunlardan hangisiyle hesaplanırsa hesaplansın aşağı yukarı birbirine denk gelmektedir. Bizim sayfa standardımız, karakter (harf) baz alınmaktadır. Bin karakteri (harf) 1 sayfayı oluşturur ve buna göre fiyat verilir.

Kategoriler: Hizmetlerimiz