Yeminli Türkçe Vietnamca tercümanlık bürosuKüreselleşen dünya ile artan uluslararası iletişim, beraberinde farklı dillerin tercümanlığına olan talep ve ihtiyacını doğurmuştur. Bu açıdan Vietnamca çeviri hizmetleri, tercüme bürosu olarak hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Zira Vietnamca tercüme hizmetleri de günümüzde sıklıkla aranan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu doğrultuda tercüme bürosu olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmak, bizim temel amacımızdır.

Tercüme bürosu olarak İstanbul’da tercüme, Bursa ve Ankara gibi şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye Vietnamca tercüme hizmeti vermekteyiz. Online olarak sunduğumuz bu hizmet, çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik modern bir anlayış içermektedir. Bu nedenle çözüm odaklı çalışmayı temel ilke edinen tercüme bürosu uzmanlarımız, her zaman yanınızdadır. Alanında profesyonel tercüme yapan bu uzmanlar, Vietnamcaya anadili (native) seviyesinde hakim tercümanlardan oluşmaktadır.

Türkçe-Vietnamce Çeviri

Vietnam’ın resmi dili olan Vietnamca ve yaklaşık 96 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Avustroasya dil ailesinden Viet dillerine bağlı Vietnamcada, Vietnam alfabesi kullanılmaktadır. Vietnamcanın kelime hazinesi, yakın tarihe kadar Çin yazı sistemini kullanmış ve Çinceden büyük ölçüde etkilenmiştir. Vietnamcanın mevcut yazı sistemi, Latin alfabesinin uyarlanmasına dayanmaktadır.

Vietnamcada kelimelerin anlamlarındaki farklılık belirgin olduğundan, 5 farklı dil bilimsel sembol kullanılmaktadır. Küresel bakımdan yoğun olarak kullanılan bir dil olan Vietnamca, beraberinde bu dilin tercümesine olan ihtiyacı da arttırmıştır. Bu bakımdan tercüme bürosu olarak Vietnamca tercümanlık hizmetleri kapsamında sizleri hizmetin en kalitelisi ile buluşturuyoruz.
Vietnamca tercümanlık hizmetleri kapsamında profesyonel tercümanlarla çalışmak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, web sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Tercümanlık bürosu olarak ihtiyacınıza yönelik Vietnamca tercümanlık hizmeti doğrultusunda her alanda uzman tercümanlarımız ile yanındayız.

Vietnamca Tercümanlık Fiyatları

Vietnamce tercüme bürosu olarak, Türkçe-Vietnamca ve Vietnamca-Türkçe olarak tüm ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunmaktadır. Tıbbi, ticari, akademik, hukuki, teknik vb. birçok alanda ister yazılı isterseniz sözlü olarak en güvenilir hizmeti bu sayede elde edebilirsiniz. Vietnamca tercümanlık hizmetleri kapsamında tüm yeminli ve noter onaylı tercüme işlemlerinizi en kısa sürede ve maksimum kaliteyle teslim etmekteyiz.

Vietnamca tercümanlık fiyatları, tercüme edilecek metne göre değişkenlik göstermektedir. Tercümanlık bürosu olarak verdiğimiz hizmetler titizlikle işlemekte ve sizler için en uygun fiyatla sunulmaktadır. Sunduğumuz Vietnamca tercümanlık hizmetleri tamamen sizin talep ve ihtiyaçlarınız ve özellikle memnuniyetiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Böylece kaliteli bir hizmete uygun fiyatla sahip olmanız ve alanında uzman tercümanları sizlerle buluşturmak için, web sitemizde yer alan iletişim kanallarında sorularınızı yanıtlamak için beklemekteyiz. Bu sayede Vietnamca tercümanlık fiyatları konusunda net bir teklif elde edebilirsiniz.

Yeminli Vietnamca Tercüme Bürosu Hizmetleri

Vietnamca tercüme yapan mütercimler; Türkçe ve Vietnamca her iki lisanda öğrenim görmüş. Vietnam veya Türkiye vatandaşı olan mütercim tercümanlık veya öğretmenlik bölümünü bitiren tercümanların uzun süredir çevirmenlik yaparak deneyim elde eden tercümanlar çevirilerinizi yapmaktadır. Tercümenin yönünün önemli olduğundan metine uygun çevirmenler, çevirisini yapmaktadır.

Bazı Vietnamca çeviri evrak çeşitleri; ;Faaliyet belgesi, Vietnamca Mektup çeviri, Nüfus cüzdanı tercümesi, Vietnamca E-posta tercüme, Transkript, Broşür çevirisi, Diploma çevirileri, Vietnamca Pasaport çeviri, Sigorta poliçesi, Nüfus kayıt örneği, Vekalet sözleşme, Ticaret sicil gazeteleri, Vietnamca Web sitesi çevirisi, İkametgah senedi, Şirket sözleşme tercümeleri, Vietnamca fatura tercüme, Kullanım kılavuzu, İmza sirküleri ve aklımıza gelmeyen birçok evrağın tercümelerini yapmış bulunmaktayız.

Vietnamca sayfa çeviri hesabı; Klavyenizde bulunan her tuş (space tuşu dahil) bir karakterdir. Bizim sayfa standartımız buna göre belirlenmektedir ve 1000 karakter bir sayfayı oluşturur. Fiyatlandırma yapılırken bu orana göre yapılır.

Tercüme teslim tarihinin belirlenmesi ; Tercüme aşamasına geçilmeden önce size gereken zamanda tamamlanabilir mi? Öncelikle metininiz konusuna uygun vietnamca tercüman tarafından incelenir kontrol işlemi dahil süre belirlenir. Size bir oran verecek olursak vietnamca dilinde tercüme hızına dair bir tercüman günde 10-14 sayfalık çeviri çıkarabilmektedir.

Kategoriler: Hizmetlerimiz