Yeminli Türkçe Çince tercüme fiyatları nasıl hesaplanır? Çince tercümanlık ihtiyacınıza nasıl cevap olacağımızı bu yazımızdan öğrenenin. Yeminli Türkçe Çince tercüme fiyatları nasıl hesaplanır? Çince tercümanlık ihtiyacınıza nasıl cevap olacağımızı bu yazımızdan öğrenebilir, Çince Türkçe çeviri bürosu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çince, Çin-Tibet dil ailesi içerisinde yer alan dillerden birisidir. Birbirinden farklı alfabelere ve yazı sistemine sahip olan Çince, oldukça karışık bir dil olarak bilinmektedir. Çin başta olmak üzere; Tayvan, Singapur, Burma ve Birleşmiş Milletler resmi dili olarak kabul edilmektedir. Dünyadaki en çok konuşulan dil olarak da bilinen Çince, 1 milyarın üzerinde insanın anadilidir ve  yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından da bilinmektedir. Çince, hayatın hemen hemen her alanında gerekli olan bir dildir. Özellikle de iş hayatında ve sanayi sektöründe Çince diline hakim olmak her zaman bir adım önde olmanızı sağlar. Çince tercümanlık konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, uzman tercümanlarımız sayesinde bu hizmetten 7/24 faydalanabilirsiniz.

Çince Türkçe Tercümanlık

Çince, basitleştirilmiş haliyle dahi öğrenmesi ve yazması zor bir dildir. Özellikle de kendine has bir alfabeye sahip olan Çince, tam olarak öğrenmek için yıllara ihtiyaç duyulan diller arasındadır. Bundan dolayı Çince bilen birisini bulmak oldukça zordur. Eğer Çince tercümanlık konusunda arayış içerisindeyseniz, bizimle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Bu sayede gerek iş hayatında gerekse de turizm alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Biz, alanında uzun yıllardır tercümanlık hizmetleri sağlayan bir tercüme bürosuyuz. Bu nedenle sizlere Çince başta olmak üzere tüm dillerde çeviri hizmetleri sunmaktayız. İster ziyaret amaçlı vize belgesi için, isterseniz de web sitesi çevirisi için olsun fark etmez. Tüm Türkçe metinlerinizi Çince’ye veya tüm Çince metinlerinizi Türkçeye çevirebiliriz.

Çince Tercüme Bürosu Hizmet Çeşitleri

Çince tercümanlık, özellikle de Çin’de ticari faaliyet yürütenler ve Çin’e turistik amaçlı ziyaret etmek isteyenler için önemlidir. Zira anlaşmalarda ve vize belgelerinde sıklıkla belgelerin “Çince noter onaylı nüshası” da istenmektedir. Eğer sizde Çince noter onaylı belge yoksa, istediğiniz vizeye alma konusunda sorun yaşayabilir ya da anlaşmalarda resmi pürüzlere takılabilirsiniz. Bu gibi durumları tamamen ortadan kaldırmak adına Çince tercümanlık hizmetlerimizden faydalanabilir ve en kısa süre içerisinde ihtiyaç duyduğunuz Çince diline çevrilmiş belgelerinizi temin edebilirsiniz.

Çince Türkçe tercümanlık konusunda yıllardır hizmet veren tercüme büromuz, Çince diline hakim uzmanlarıyla birlikte sizleri beklemektedir.

Çince çeviri işlemlerinizi kimler tercüme ediyor; Çin dili ve edebiyatı bölümünden mezun veya çinde öğrenim görmüş ve sürekli tercümanlık yapan kişilerce çince çeviri işlemi gerçekleşir.

Hangi evrakları Çince ve Türkçe ‘ye çeviri yapıyoruz; Sigorta poliçesi, Broşür, Fatura, Nüfus kayıt örneği, Diploma, Web site çevirisi, Transkript, Nüfus cüzdanı, Mektup çevirisi, Tez, Faliyet belgesi, Ticaret sicil çevirisi, Teknik şartname terümesi, Ödev, Vekalet sözleşmesi, e-posta, İkametgah senedi, imza sirküleri, Kitap, Pasaport çevirisi, Kullanım kılavuzu, Şirket sözleşme tercümesi v.b dökümanlar çoğunlukla çeviri yaptığımız belgeler arasında yer almaktadır.

Çince tercüme bir sayfa ölçüsü: Boşluklar dahil bin karaker (Harf) bir sayfa olarak belirlenip çince tercüme fiyatı bu ölçüye göre belirlenir.

Çeviri teslim zamanı: Çince tercüme teslimi tercüme ve kontrol süresine bağlı olup bir çince tercüman bir günde 8-10 bin karakter çeviri yapabilir buna göre teslim tarihini belirleyebilirsiniz.

Noter tasdikli çince tercüme: Genellikle Çince tercüman arayan şirketler noter onaylı tercüme ihtiyacı duymaktadır. Yeminli çince çevirmenlerce yapılan çeviriniz noter tarafından onaylanması ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter tasdik ücreti noter tarafından satır sayısına bağlı olarak ücretlendirilip isterseniz belgenizin tasdik ücretini işlem öncesinde öğrenebiliriz.

Çince sözlü çeviri: Yazılı çeviri yapan çevirmenlerden farklı tercüman kadromuzla Türkçe ve Çinceyi ana dil seviyesinde konuşma yeteneğine sahip diksiyonu düzgün, bay bayan tercümanlarca çince sözlü çeviri yapılır. Fuar, Sergi veKongre tercümanlık için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Çince website tercümesi: Doğru bir Çince çeviri yapılabilmesi için kodlama hatta tasarım bilgisine sahip tercümanlar tarafından çevirisi yapılmalıdır. Ancak Çince website tercümesi yapıldıktan sonra bir başka kişi tarafından websitesine engrasyonunu yapacak ise her kelime ve paragraf düzen içerisinde tercümanın hazırlaması gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından web sitesineden yer alan Çince ile ilgili kısa yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz