İstanbul nüfus açısından Dünyanın en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Dünyadan pek çok yatırımcı çekmektedir. Yatırım için gelen çok uluslu şirketlerin pek çoğunun ofis açma gereksinimleri beraberinde doğmaktadır. Ayrıca Dünyanın çeşitli ülkelerinde Pazar arayışında olan bu şirketler dünyanın pek çok yerinden yabancı ağırlamakta, pek çoğu ile İngilizce dilinde sözlü ve yazılı iletişim kurmaktadırlar. İngilizce yapılmakta olunan iş Toplantıları ile birlikte pek çok zaman İngilizce Sunum, İngilizce Seminerlerde tertip edebilmektedirler. Bu ve buna benzer pek çok ihtiyacı Profesyonel İngilizce Yeminli Tercümanlar ile birlikte halledebilmek iletişimin sağlıklı ve karşılıklı taraflara katma değerin yüksek olması açısından önem taşımaktadır.

İngilizce Türkçe dilleri arası Ardıl Sözlü tercümanlık ;
Yurtdışı gezi veya seyahatlerinde
Fuar, Kongre ve Seminerlerde
İş toplantılarında
Fabrika veya İşyeri denetimlerinde
Gizlilik sözleşmesi gerektiren önemli ticari görüşmelerde
Makine Kurulumu için İngilizce sözlü tercüme hizmetleri en çok talep gören Türkçe, İngilizce veya İngilizce, Türkçe sözlü tercümanlık hizmetlerinden bazılarıdır.
Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenmekte olunan Fuar ve Kongrelere de Profesyonel İngilizce Türkçe Yeminli tercümanı tedariği sağlamaktayız. Fuar tercümanı olarak belirlenen tercümanların uzun süre ayakta kalabilme, güler yüzlü olma ve bunun yanı sıra ikna kabiliyetinin yeterli düzeyde olması Fuarda başarı oranını arttıracaktır.
Tüyap Fuarında yaklaşmakta olunan organizasyonların tam listesi aşağıda yer alan gibidir. Katılacağınız Fuar, Sergiye uygun sözlü tercüman için 0532 525 38 80 No’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.
http://tuyap.com.tr/istanbul/fuar-takvimi

CNR Expo içinde Türkçe, İngilizce Sözlü / Ardıl tercümanlık hizmeti verilmektedir. Tüyap Uluslar arası Fuar ve Kongre merkezinde ihtiyaç duyulan sözlü tercüme işleminde gerek duyulan özellikler CNR expo içinde geçerli olmaktadır.
CNR Expo Fuarında yapılacak organizasyonların takvimi ise aşağıda bulunan linkte yer almaktadır. Ucuz ve kaliteli sözlü tercümanlık servisi için bizleri 0532 525 38 80 No’lu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.
https://cnrexpo.com/fuar_takvimi.aspx

İngilizce sözlü tercüme fiyatları yarım gün ve tam gün olarak verilmektedir. 0 – 4 ve 4 – 8 saat aralıkları yarım ve tam gün İngilizce sözlü çeviri zaman dilimleridir. Bu saat dilimleri karşılıklı konuşulup anlaşılarak 30 dakika veya 1 saate kadar esnetilebilmektedir. Bunun dışında Fuar ve Kongre tercümanlığı için ayrıca fiyatlandırma yapılmaktadır. Günlük tercümanlık ücretlerinin belirlenmesinde işin muhteviyatı önemli olmaktadır.
Çok yoğun olarak talep gören Türkçe dilinden İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Çince ve Arapça dillerine sözlü tercümanlık fiyat listesi için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz