İngilizce İmza Sirküleri tercümesi
İngilizce tercümesi sıklıkla talep edilen belgelerden biri olan İngilizce imza sirküleri tercümesi, yurtdışında şirketi temsil etmek üzere tercümesi talep edilmektedir.

İmza sirküleri tüzel kişilerin noterden çok kısa sürede çıkarabileceği bir belgedir. Şirket adına yetkili olan kişinin 3 adet imzasının bulunduğu belge, dolandırıcılığı engellemede büyük önem taşımaktadır.
İmza sirkülerinde şirketin unvanı, adresi, yetkilinin isim soy ismi ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, yetkisi ile birlikte imzaları bulunmaktadır. Bu bilgilerin Türkçe İngilizce tercümesi yapılırken doğru yazıldığından tapaj hatasının olmamasına dikkat edilmelidir.

Noterden İmza sirküleri noterden alınırken sizden ticaret sicil gazetesi ve vergi levhasının yanınızda bulunması gerekmektedir. Noterden alınan imza sirkülerini daha sonra yurt dışında kullanmak için tercüme bürosu üzerinden tercüme işlemi yaptırılmalıdır. İngilizce Türkçe yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılan imza sirküleri daha sonra yeminli tercümanın bağlı olduğu noterden tasdik edilir. Bu işlemden sonra çevirisi yapılan dile göre kaymakamlık veya valilikten apostil tasdiki alınmalıdır.

İngilizce İmza sirküleri tercümesi süresi limited ve anonim şirketlere göre değişmektedir. Limited şirketlerde şirket müdürü değişmediği sürece süresiz olarak imza sirküleri kullanılabilir. Anonim şirketlerde bu süre 3 sene ile sınırlıdır.

İmza sirküleri, İngilizce tercüme ile sınırlı olmayıp Arapça, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Farsça, Bulgarca, Yunanca, Gürcüce ve diğer tüm dillerde tercümanlık hizmeti talep edebilirsiniz. Bilgi ve fiyat almak için e-posta veya whatsapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz