ingilizce boşanma kararı tercümesi
Tercüme bürosu hizmetleri içinde sunduğumuz boşanma kararı tercümesi , profesyonel yeminli İngilizce çevirmenler veya diğer lisanlarda ki yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

Tüm çiftlerin evliliklerine devam ettirmeleri tek temennimizdir ancak aksi durumlarda söz konusu olmaktadır. İnternet kullanımının artması ile yabancılarla yapılan evliliklerde, boşanmalarda aynı oranda arttığı görmekteyiz. Bunu en çok tercüme bürolarına yapılan taleplerde kendini belli etmektedir. Evlilik işlemlerinde hizmet verdiğimiz gibi boşanma işlemlerinde de tercüme taleplerinde yıllardır yardımcı olmaktayız.

Yurtdışından alınan boşanma kararlarının Türkiye’de ki mahkemeye sunmaları için gerekli evrakın öncelikle tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu evrakların tercümesi, İngilizce Türkçe dillerini ana dil seviyesinde bilen yemin belgeli tercümanlarca çevrilmesi gerekmektedir. Bu çeviriyi yapabilecek tercümanların hukuki terminolojiye hakim olması gerektiği gibi İngilizce Türkçe yeminli tercümanlık deneyiminde olması gerekmektedir.

Tercüme büromuzda yıllarca bu tür hukuki dokümanların çeviri işlemler yapılmıştır. Tercüme edilen evrakınızı aslına uygun olarak çevrilerek noter işlemleri sağlanmaktadır.
Boşanma kararının İngilizce Türkçe dil çiftlerinde tercüme edebildiğimiz gibi sıklıkla çıkan Almanca Türkçe, Rusça Türkçe, Fransızca, İspanyolca, Arapça dillerinde tercümanlık hizmeti sunmaktayız. Yakın ve komşu olan ülkelerle olan münasebetimiz sebebi ile bu ülkelerden de tercümanlık talepleri oldukça fazla olmaktadır. Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, İran, Suriye ve Irak gibi ülke vatandaşları ile yapılan evlilik oranları oldukça yüksektir. Romence, Bulgarca, Yunanca, Arapça ve Farsça dillerinde de boşanma kararı evraklarının çevirileri tercüme bürosu yeminli tercümanları tarafından titizlikle tercüme edilmektedir.

İngilizce tercüme si istenen boşanma kararı tercümesi için ister mail isterseniz de sitemizde belirtilen whatsapp numaramıza gönderebilirsiniz. Bu evrakların tercüme, noter tasdik ücretini ve süresi tarafınıza kısa sürede bildirilecektir. Kargo hizmetimiz ile sadece İstanbul değil tüm şehirlere hizmet sağlamaktayız.

Boşanma işlemleri ile ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz