Antalya'ya profesyonel tercüme bürosu hizmeti sağlıyoruz.Yeminli tercüman hizmetleri konusunda aklınızda sorular mı var? Hangi hizmeti kimden alacağınız konusunda bilgili değil misiniz? O halde sizleri profesyonel hizmetlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Antalya’da tercüme bürosu hizmetleri verdiğimiz web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz tüm çeviri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Antalya’da Tercüme Bürosu

Yeminli tercümanlık hizmetleri, her tercüman tarafından sunulamaz olan hizmetlerdir. Bu nedenle adında da belirtildiği üzere sadece yeminli tercümanların sunabileceği bu hizmetler, noter onaylı olmak zorundadır. Noter zaptı almış olan yeminli tercümanların sunduğu bu hizmetler sayesinde tüm resmi ya da özel kuruluşların sizden istediği belgeleri tercüme ettirebilirsiniz.

Vize almak için konsolosluğun talep ettiği belgeler arasında “noter onaylı çevirisi” yazıyorsa panik etmenize gerek yok! Çünkü bu hizmeti sadece birkaç gün içerisinde alarak tüm işlemlerinizi en kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Sadece gerekli dokümanları bizde iletmeniz ve fiyat teklifimizi inceleyerek kabul etmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonrası, uzman ve noter onaylı tercümanların hizmetiyle tamamlanacaktır.

Antalya Yeminli Tercümanlık Fiyatları

Ne yazık ki yeminli tercümanlık fiyatları konusunda net bir fiyat söylemek söz konusu olamaz. Zira söz konusu belgeleri incelemeden sizlere fiyat teklifi sunamayız. Eğer size en başta sabit fiyat teklif edenler olursa bu hizmetler bilin ki ek fiyatlandırmalarla sonuçlanacaktır. Bu durumda başta ayrı ve sonda ayrı fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizden çalışma sırasında ek ücret istendiğinde belki de bütçeniz yetmeyecek ve çalışma yarıda kalacaktır.

Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına Antalya yeminli tercüme bürosu hizmeti verirken hizmet öncesi sabit fiyat garantisi sunuyoruz. Bu sayede daha hizmet başlamadan ödemeniz gereken fiyatı öğrenir ve buna göre bütçe ayarlaması yapabilirsiniz.

Antalya Yeminli Tercümanlık Hizmetleri

Yeminli tercümanlık hizmetlerimiz hakkında biraz detay verecek olursak;

  • Noter tasdikli evrak tercümesi
  • Vize ve evlilik gibi yasal işlemlere konu olan belgelerin yeminli tercümesi
  • Web sitesi çevirisi
  • Kitap ve makale çevirisi
  • Konferans çevirisi
  • Simultane çevirisi
  • Sözleşme tercümesi

 

ve bu gibi hizmetlere ek diğer tüm çeviri hizmetlerini sunmaktayız.

Antalya Yabancı Dilde Çeviri Hizmetleri

Antalya’da tercüme bürosu olarak sadece İngilizce değil, diğer tüm dillerde de tercüme hizmeti vermekteyiz. Bu sayede;

 

ve diğer tüm dillerde tercüme hizmeti sunuyoruz. Almak istediğiniz hizmet hakkında bize bilgi vermeniz ve gerekli dokümanları bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bu hizmetler sayesinde sizler de Antalya’da yeminli tercümanlık hizmeti arayışınıza son verebilir ve tüm işlemlerinizi tarafımızca sabit fiyat garantisi ile tamamlayabilirsiniz.

Apostil işlemleri ile ilgili Kepez Kaymakamlığı tarafından hazırlanan sayfayı buradan inceleyebilirsiniz.