Ankara Yeminli Tercüme BürosuYeminli tercümanlık, yazılı veya sözlü belgelerde yapılan yeminli çeviri hizmetidir. Bu hizmet sayesinde herhangi bir konuda gerekli olan metnin ya da konuşmanın farklı dillere çevirisi mümkündür. Özellikle de en sık araştırılan Almanca yeminli tercüman ve İngilizce yeminli tercüman ihtiyaçlarınızı, Ankara yeminli tercüman hizmetleri veren ofisimizle birlikte giderebilirsiniz.

Ankara Tercüme Bürosu

Tercüme bürosu olarak sunduğumuz hizmetler sadece resmi belgelerde yeminli tercümanlık hizmeti değildir. Aynı zamanda çeviri konusundaki diğer tüm ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Örneğin; altyazı çevirisi, senaryo çevirisi, konferans tercümanlığı, website çevirisi ve kitap çevirisi gibi birçok alanda da çeviri hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’da yer alan ofisimiz, Türkiye’nin dört bir yerine hizmet vermektedir. Bu nedenle Ankara yeminli tercüman hizmetlerinizi de online olarak karşılamaktayız.

Çeviri konusunda bizden destek almak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Web sitemize göz atarak ilgili diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer hala aklınıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ilgili çevrilecek dokümanları bize ileterek yeminli tercümanlık hizmeti fiyat ve süre teklifini alabilirsiniz.

Ankara Yeminli Tercümanlık Fiyatları

Ankara yeminli tercümanlık fiyatları yapılacak işe göre değişmektedir. İlk olarak yapılacak işin analiz edilmesi ve akabinde fiyat teklifi sunulması gerekmektedir. Bu noktada sizden ilgili dokümanları talep ediyoruz. Bunları inceledikten sonra size bir fiyat teklifi sunuyoruz. Eğer Ankara yeminli tercümanlık fiyatları konusunda sunduğumuz teklifi kabul ederseniz, derhal gerekli işlemlere başlayabiliriz. Belirttiğimiz süre içerisinde sizlere noter onaylı veya yeminli tercümanlık hizmetini sunuyor ve daha sonrasında çalışmanız hakkında değerlendirme alıyoruz. Böylece tüm pürüzleri çalışma öncesinde ortadan kaldırmak adına planlı çalışma sistemi uyguluyoruz.

Ankara Noter Onaylı Tercüman Nedir?

Ankara noter onaylı tercüman, noter zaptı almış olan ve kaşe basma yetkisi olan tercümandır. Bunun için noter onaylı tercüman olmak gerekmektedir. Yani her tercüman bu hizmeti sunamaz. Noterden alınacak noter zaptı sayesinde noter onaylı tercümanlık hizmetleri verilebilir.

Ankara Yeminli Tercüman Nasıl Olunur?

Ankara yeminli tercümanlık hizmeti almak gibi yeminli tercüman olmak istiyorsanız bu konuda da sizlere bilgi verelim. Eğer herhangi bir lisans bölümünden mezunsanız ve hizmet vermek istediğiniz yabancı dile de hakimseniz noter onaylı tercüman olabilirsiniz. Bunun için ilgili birime başvuruda bulunarak noter zaptı alabilirsiniz.

Ankara tercüme bürosu olarak sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde;

 • Sabit fiyat garantisi,
 • %100 müşteri memnuniyeti,
 • Hızlı teknik destek ve
 • Sorularınızın kısa sürede cevaplanması

 

gibi hizmetler de Ankara tercümanlık fiyatlarına dahildir. Sabit fiyat garantisi sayesinde hizmet vermeden önce anlaşılan fiyat üzerinden çalışma başlatılır. Bu sayede çalışma sonunda ek fiyat talep edilmesi söz konusu değildir. Online olarak verilen Ankara tercüme bürosu hizmeti sırasında tüm sorularınıza en kısa süre içerisinde cevap verilir ve bu sayede aklınıza takılan sorular ortadan kalkar.

%100 müşteri memnuniyeti ise belgelerdeki herhangi bir sorunda ya da karışıklıkta anında yanınızda olacağımızın garantisidir. Bu sayede elde edeceğiniz tercüme dosyaları size sağ salim ulaştırılır ve hizmetten kesinlikle memnun kalırsınız.

Ankara Tercümanlık Büroları

Ankara tercümanlık büroları arasındaki farklarımızı sizlere şöyle sıralayabiliriz:

 • Hızlı ve online çeviri hizmeti,
 • Tüm dillerde tercümanlık hizmeti,
 • Noter onaylı tercümanlık hizmeti
 • Güler yüzlü Ankara Tercüme Bürosu hizmetidir

 

Yukarıda saydığımız hizmetler, diğer Ankara Tercüme bürosu hizmetlerinden farklı olarak sizlere fiyata dahil olarak sunulmaktadır. Böylece tüm hizmetlerimizden tek bir fiyat altında faydalanabilirsiniz. Çalışmaya ek olarak hizmet almak istemiyorsanız, çalışma sırasında da sizden ek bir ücret talep edilmez.

Ankara’da Tercüme Bürosu Hizmetleri

Diğer hizmetlerimizden söz edecek olursak;

 • Katalog çevirisi
 • Simultane tercüme
 • Video tercüme
 • Konferans tercüme
 • Hukuki tercüme
 • Sağlık raporu tercüme
 • Vize evrakları tercüme

 

ve bu gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Ankara tercüme bürosu hizmetleri konusunda aklınıza gelebilecek tüm noter onaylı tercüme işlerinizde bizimle iletişime geçebilir ve anında fiyat teklifi alarak vakit kaybetmeden tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Konsoloslukların, noterin, özel şirketlerin ya da devlet dairelerinin sizden istedikleri noter onaylı çevrilmiş belgeler konusunda vaktiniz kısıtlıysa, en kısa süre içerisinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ankara’da tercüme bürosu arayanlar, web sitemizin iletişim kanalları üzerinden bizimle 7/24 çekinmeden iletişime geçebilirler.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümüyle ilgili bilgi almak ve duyurulara ulaşmak için üniversite’nin web sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.