Korece TercümanlıkBenzer sektörlerde güçlü devletlerin ortaklık yapması, ülkeler arası etkileşimin de artmasını sağlayarak ülke bağlarını gün geçtikçe güçlendirmektedir. Bu bakımdan tercümanlık hizmetlerine  duyulan ihtiyaç da orantılı olarak artış göstermeye devam etmektedir. Kore ile dünya ülkelerinin ve ülkemizin bağı, Korece tercümanlık hizmetleri istek ve ihtiyacını arttırmaktadır. Tercüme bürosu olarak bizler ise Korece tercümanlık alanında noter onaylı tercüme desteği vermekteyiz.

Tercümanlık bürosu olarak Korece tercümanlık hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet vermekteyiz. Prestij Tercüme bürosu olarak ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor ve uzman tercümanlarımız ile sizleri buluşturuyoruz.
Korece çeviri kapsamında tercüme bürosundaki uzman tercümanlarımız, tercüme öncesi ve sonrasında istediğiniz her zaman sizlere yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan Korece tercümanlık hizmetleri konusunda bizlere web sitemizdeki iletişim kanallarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Korece-Türkçe Tercümanlık

Korece, Ural-Altay dil ailesinin Altay koluna bağlıdır ve yaklaşık 77 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Korecenin kelime dağarcığı ve dil bilgisi özellikleri bakımından Japonca dilleriyle ilişkili olduğu düşünülmektedir. Yerel olarak kullandıkları Kore alfabesine “Hangul” adını vermişlerdir. Sembollerin öne çıktığı Korece, öğrenilmesi güç dillerdendir. Bu bakımdan ülkeler arası ilişkilerinde artmasıyla Korece tercümanlık hizmetlerine duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır.

Tercümanlık bürosu olarak Korece tercümanlık hizmetleri kapsamında uzman tercümanlar ile hizmet vermekteyiz. Tercümanlık bürosunda bulunan tercümanlarımız uluslararası alanda tecrübeli ve donanımlıdır. Bu bakımdan tercümanlık bürosu olarak küresel çapta yüksek kalitede bir hizmeti sizlerle buluşturmaktayız.

Korece Tercümanlık Fiyatları

Tercümanlık bürosu kapsamında alnında uzman tercümanlarımız tıbbi, ticari, hukuki, evlilik-boşanma hizmetleri, edebi, akademik, teknik, web sitesi tercümesi, medikal, sportif, diplomatik tercümanlık hizmetleri sunmaktadır. Türkçeden Koreceye ve Koreceden Türkçeye tercümesi gerçekleşecek her hizmet, isterseniz sözlü isterseniz yazılı olarak en kısa sürede teslim edilmektedir. Korece tercümanlık fiyatları da bu noktada değişiklik göstermektedir.

Tercümanlık bürosu olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda profesyonel hizmeti sunabilecek uzman tercümanlarla çalışmaktayız. Bu bakımdan Korece tercüme hizmetleri kapsamında uluslararası çapta bir kaliteye sahibiz. Tercümanlık bürosu olarak sizin ihtiyacınızı, taleplerinizi ve memnuniyetinizi ilke edinerek sizlere en güvenilir ve çözüm odaklı hizmet için çalışmaktayız.

Korece Tercüme Bürosu Hizmetleri

Korece çeviri işlemlerinde hangi tercümanlar görev almaktadır; Türkçe veya Korece olmak üzere her iki dildede eğitim almış ve tercümanlık mesleğini uzun yıllar yaparak uzmanlaşmış kişilerce çevirileriniz yapılmaktadır.

Hangi evrakların çevirilerini yapıyoruz; Şirket sözleşme, İkametgah senedi, Fatura çevirisi, Mektup tercümesi, Korece Diploma çevirisi, Nüfus kayıt örneği, Faaliyet belgesi, Ticaret sicil çevirisi, Sigorta poliçesi, Web sitesi çevirisi, İmza sirküleri, Broşür, E-posta çevirileri, kullanım kılavuzu, Vekalet sözleşme, Kitap, Pasaport tercümeleri, Nüfus cüzdanı v.b evrakların çevirilerini Türkçe veya Korece.

Korece tercümelerde bir sayfa neye göre hesaplanıyor;Bir sayfa, karakter (harf) sayısına bakılarak belirlenir yani bin karakter (harf) bir sayfayı oluştururken boşluk kullanımları sayfaya dahil edilmektedir.

Çevirim ne zaman biter;Çevirinin süresi belirlenirken metindeki karakter yoğunluğunun yanı sıra içeriğin ağır veya kolay olmasıda süreyi etkileyen unsurlar arasındaki yerini alır. Dokümanın hangi yönde çevirisinin gerçekleşmeside süreyi değiştirebilir ama bir Korece mütercim yaklaşık olarak kontrolü dahil bir günde yedi veya on bin karakter aralığında çeviri yapabilir. Sizde elinizdeki dokümanın çeviri süresini bunlara göre tahmin edebilirsiniz.

Korecedeki Çince kökenli kelimelerin yeri ve Korece öğretimindeki yeri isimli makaleyi incelemek isterseniz bu pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz