Yeminli Türkçe Türkmence tercüme fiyatlarıÜlkemiz ile kuvvetli bir bağı olan Türkmenistan, kültür bakımından da ülkemizle benzerlikler göstermektedir. Türkmenistan ile ülkemiz arasında “Bir Millet, İki Devlet” temelinde denge, karşılıklı saygı ve işbirliğine dayalı özel bir ilişki vardır. Bu bakımdan Türkmence tercümanlık hizmetleri geçmişten beri ihtiyaç halinde olup ilerleyen teknoloji ve sanayileşme ile daha da aranan hizmet haline gelmiştir. Türkmence tercüme İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illerde başlıca sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Prestij tercüme bürosu olarak Türkmence tercümanlık hizmeti kapsamında alanında profesyonel hizmet sunan ve donanımlı tercümanlar ile çalışmaktayız. Tercümanlık bürosu olarak ihtiyacınıza yönelik Türkmence tercümanlık hizmeti doğrultusunda istediğiniz her alanda uzman tercümanlarımız ile sizlerin yanındayız. Bu bakımından uzman tercümanlarımız ile en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermek için web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Türkmence-Türkçe Tercümanlık

Türk dil ailesine bağlı Doğu Oğuz dilleri arasında yer alan Türkmence, çoğunluğu Türkmenistan’da yaşayan Türkmenlerin konuştuğu dildir. Yaklaşık 7 milyon insan tarafından konuşulan Türkmencede, Latin alfabesi kullanılmaktadır. İran ve Afganistan’da da konuşulan Türkmence, o bölgelerde hala Arap alfabesiyle yazılmaktadır.

Türkmence Türkçeye en yakın diller arasında kabul görse de ciddi farkları bulunmaktadır. Bu farklar ülkemizin sıkı bağlarıyla bir araya gelince Türkmence tercümanlık hizmetlerini doğurmuştur. Bu bakımdan tercümanlık bürosu olarak Türkmence tercümanlık hizmetleri kapsamında alanında uzman tercüman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Türkmence tercümanlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda uzman tercümanlarımız ile tercüme öncesi ve sonrasında iletişime geçebilme imkanınız vardır. Böylelikle daha detaylı bilgi edinmek ve soru sormak isterseniz, web sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Türkmence Çeviri Fiyatları

Türkmence tercümanlık Ankara, İstanbul ve Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye’de sunduğumuz bir hizmettir. Türkmence tercümanlık fiyatları ise hizmetin çeşidine ve ihtiyacın büyüklüğüne göre değişmektedir. Bu nedenle detaylı bir analiz yapılması, net fiyat teklifi sunmamız adına elzemdir.

Uzman tercüman kadromuz Türkmence tercümanlık hizmeti kapsamında tıbbi, ticari, hukuki, evlilik-boşanma hizmetler, eğitim, diplomatik, teknik, medikal alanlarda hizmet vermektedir. Tercüme edilecek dosya, ihtiyacınıza yönelik Türkmence-Türkçe veya Türkçe-Türkmence olarak ve sözlü veya yazılı olarak gerçekleştirmekteyiz. Uzman tercümanlarımız ile çözüm odaklı çalışmakta ve işimizi titizlikle yapmaktayız. Tercümanlık hizmetlerimiz tercüme metninin uzunluğuna ve içeriğine yönelik değişmekte olup, sizler için en uygun fiyatlarla hesaplanmaktadır.

Tercümanlık bürosu olarak önceliğimiz çeviriden memnun kalmanızdır. Bu bakımdan uzman tercümanlarımız tercümanlık bürosu kapsamında sizlere layık bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmete sahip olup aklınızdaki soru işaretlerini susturmak için, web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Böylece Türkmence tercümanlık konusunda en iyi tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz.

Türkmence Tercüme Bürosu Hizmetleri

Türkmence tercüme yapan kişiler; Türkmenistan veya Türkiye vatandaşı olup iki lisansıda iyi bilen tercümanlar bu dillerde eğitimini aldıktan sonra uzun süreler tercümanlık yaparak siz müşterilerimiz için çeviri yapmaya devam etmektedirler. Tercümanlık yapmak için dil bilmenin yeterli görmediğimizi ve siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmanın çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çeviri talepleriniz; Sigorta poliçeleri, Broşür çeviri, Nüfus kayıt örnekleri, Nüfus cüzdanı tercüme, Ödev talepleri, İkametgah senedi, Faaliyet belgeleri, Gizli Mektuplar, Vekalet sözleşmesi, e-posta, imza sirküsü, Fatura tercümesi, Pasaport çevirileri, Diploma, Şirket sözleşmeleri, Web site çevirisi, Kitap tercümeleri, Transkript, Kullanım kılavuzu Ticaret sicil çevirisi gibi sayamadığımız bir çok evrakların çevirisini talep edilmektedir.

Sayfa karakter hesabı; Çeşitli kriterler kullanan çeviri bürolarının çoğu 1000 karakter üzerinden hesaplamaktadır. Bizde çoğunluğa uyarak sayfa ölçümüzü buna göre belirtmekteyiz.

Tercümenizi ne zaman teslim alırsınız; Tercümenin bitişi ile kontrol aşaması ve sayfa düzeni ile son bulur. Sürenin büyük bölümünü çeviri süreci almakta olduğundan bununla ilgili takribi ölçü sunabiliriz. Bu dildeki tercümanlar günde 15 ile 17 sayfa arasında çeviri yapabilir. Metinin bütünlüğünün korunması açısında tek çevirmenin yapmasını önermekteyiz.

Noter tasdikli tercüme; Evraklarınızın yeminli çevirmenler tarafından hazırlanması ile bu belgelerin asılları ile noterden onay alınmasıdır. Noter ücreti tercüme ücretinden ayrı hesaplanır bu tutar noterin belirlediği tutar olmaktadır. Apostil tasdik ise ücretsiz olarak noterin bağlı bulunduğu kaymakamlıklardan alınabilmektedir.

Kategoriler: Hizmetlerimiz