Türkçe Portekizce tercümanlık hizmetini alarak ister yeminli Portekizce tercüme istersenizde  Noter tasdikli Portekizce çeviri olarak alın.Türkçe Portekizce tercümanlık hizmetini ister yeminli Portekizce tercüme olarak isterseniz de Noter tasdikli Portekizce çeviri olarak alabilirsiniz.
Dünyada en yaygın konuşulan 7. dil olan Portekizce, 250 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Portekizce, dünya çapında oldukça yaygın kullanımı bakımından uluslararası anlamda oldukça önem taşıyan bir dildir. Portekizcenin uluslararası konumu, Portekizce tercümanlık hizmetlerine olan ihtiyacı meydana getirmiş ve günden güne ihtiyacı artıran ve rağbet gören bir sektör olmasını sağlamıştır. Tercüme bürosu olarak, Portekizce tercümanlık hizmetlerinden nasıl faydalanacağınızı gelin detaylı olarak aktaralım.
Tercümanlık bürosu olarak, ihtiyacınıza yönelik Portekizce tercümanlık hizmeti doğrultusunda istediğiniz her alanda uzman tercümanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Portekizce tercümanlık hizmetleri kapsamında büromuzda çalışan alanında uzman tercümanlarımız sizlere tercüme öncesi ve sonrası dahil olmak üzere istediğiniz her zaman yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan en kaliteli hizmeti almak ve en profesyonel tercümanlarla çalışmak için web sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizimle istediğiniz her zaman iletişim kurabilirsiniz.

Türkçe Portekizce Tercümanlık

Hint-Avrupa dil ailesindeki İtalo-Keltik grubunun Romen kollarına bağlı olan Portekizce; Portekiz, Brezilya, Mozambik, Angola, Makao, Yeşil Burun Adaları, Gine-Bissau, Doğu Timor, Sao Tome ve Principe ülkelerinde ana dil olarak konuşulmaktadır. Dünya çapında yeri oldukça önemli olan ve gittikçe önemi artan Portekizce, hal böyle olunca Portekizce tercümanlık hizmetlerine duyulan ihtiyacı gün geçtikçe daha da arttırmaktadır.
Tercümanlık büromuzda hizmet veren uzman tercümanlarımız, isterseniz Portekizce-Türkçe isterseniz Türkçe-Portekizce tercümesi hizmetini sunmaktadır. Ek olarak yazılı veya sözlü olarak tercüme hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Gelin şimdi de Portekizce tercümanlık fiyatları konusuna değinelim.

Portekizce Çeviri Fiyatları

Tercümanlık büromuz bünyesinde uzman tercümanlarımız bilimsel, akademik, medikal, sportif, online, deşifre dizi film çevirisi, hukuki, ticari, diplomatik, yazılı-sözlü ve evlilik-boşanma tercüme hizmetlerini sunmaktadır. Büromuz bünyesinde çalışan uzman tercümanlarımız Portekizce tercümanlık hizmeti kapsamında sunduğu her hizmeti titizlikle ve profesyonel bir çalışma ile sunmaktadır. Bu nedenle Portekizce tercümanlık fiyatları konusunda da sizlere en uygun hizmeti verme gayesindeyiz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Portekizce tercümanlık hizmeti kapsamında en kaliteli ve profesyonel ekiple çalışmak isteyip aynı zamanda bunu en makul fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sunduğumuz Portekizce tercümanlık hizmetleri tamamen sizin talep ve ihtiyaçlarınız ve özellikle memnuniyetiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Portekizce tercümanlık konusunda eğer net bir fiyat teklifi almak istiyorsanız, web sitemizdeki iletişim kanallarından iletişime geçebilirsiniz.

Noter Yeminli Portekizce Tercüme Bürosu

  • Portekizce tercüme kimler tarafından hazırlanıyor; Türkiye veya Portekiz vatandaşı olan kişileri her iki ülkenin dillerinin eğitimini alarak tercümanlık yapmaya hak kazanmışlardır. Yıllarcada bu işin içinde tecrübe kazanmış tercümanlarca çeviri taleplerinize cevap verilmektedir. Bir metinin yazılı çevirisi yapılırken hangi yöne tercüme edileceği önemlidir. Tercüme edilecek dil, tercümanın ana dili olması her zaman önceliklerimiz arasında yer alır.
  • Karşılaştığımız taslaklar nelerdir; Diploma çevirileri, Nüfus kayıt örneği, Senaryo tercüme, Sigorta poliçesi, Fatura, Transkript, Portekizce Web site çevirisi, Faaliyet belgesi, Mektup tercümeleri, Tez, Ticaret sicil çevirisi, Vekalet sözleşmesi, e-posta, Sözleşme tercümesi, Şirket sözleşmesi, İkametgah senedi, Nüfus cüzdanı, Broşür, imza sirküleri, Ödev, Kullanım kılavuzu, Kitap tercümesi, Pasaport gibi dokümanların tercümesini yapmaktayız.
  • 1000 karakter nedir? Çeviri büroları genellikle 1 sayfa standardını oluştururken satır, kelime veya harf sayılarına bakmaktadırlar. Biz sayfayı 1000 karaktere (harf) göre hesaplamaktayız buda bizim ölçümüz olmaktadır.
  • Çeviri hızı ve teslimatı; Tercüme hızı, teslimat tarihi açısından bilmek gerekmektedir. Ancak çevirinin süresi sadece çevirmenin hızına bağlı olmayıp çeşitli etkenler rol oynamaktadır. Metinin yalın olduğunu varsayarsak bir tercüman bir günde aşağı yukarı 15.000-18.000 karakter çeviri yapar.
  • Sözlü portekizce çeviri; Ana dili gibi konuşabilen diksiyonu düzgün tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Bunun için görüşmenin yapılacağı tarihten önce bizi haberdar etmeniz gerekmektedir. Menüde ki “Bilgi istek Formu” veya iletişimden telefon numaralarımızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
  • Noter tasdikli portekizce tercüme; Yeminli tercümanlarca çeviri bitmiş evrakların noter tarafından noter onayı alınması şeklindedir. Noterin alacağı ücret, çeviri ücretinden ayrıdır ister siz noterlik işlemleri yaptırabilir veya makbuz karşılığı sizin yerinize yapabilmekteyiz. Apostil tasdik ise kaymakamlıktan bedelsiz olarak yaptırılabilir.

Boğaziçi Üniversitesinin yabancı diller yüksek okulu modern diller birimi Portekizce dili ile ilgili derslerin yer aldığı bağlantıya buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Portekizce sözlük arayanlar için bu adresi önerebiliriz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz