Türkçe Farsça çeviri ve yeminli Farsça tercüme bürosu fiyatlarıDünya küçüldükçe, diller arası iletişim ihtiyacı da artmıştır. Bu yüzden küreselleşen dünyamız, farklı dillerin tercüme hizmetlerine olan ihtiyacı doğurmaktadır. Farsça tercüme hizmetleri de bu ihtiyaçlar arasına dahil olmuştur. Dilerseniz Farsça tercüme hizmeti kapsamında, tercüme bürosu olarak sizlere uzman Farsça tercümanlarımız ile hizmet verebiliriz.
Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmetle Farsça tercümanlık desteği almak istiyorsanız, 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacımız olan tek şey, tercüme edilecek içerikle ilgili dokümanların teslim edilmesidir. Bu sayede, telefon başında sizleri bekleyen uzman kadromuz ile istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.
Tercüme bürosu bünyesinde hizmet veren tercümanlarımız, ister tercüme öncesi isterseniz tercüme sonrası dahil olmak üzere destek olmaktadır. Aklınıza takılan her soruyu yanıtlamak ve daha detaylı bilgi sahibi olmanız için web sitemizdeki iletişim bilgilerinde, telefonun diğer ucundayız.

Türkçe Farsça Çeviri

Farsça, Hint-Avrupa dil ailesinden Hint-İran dillerinin İran öbeğine bağlı bulunmakta olan bir dildir. İran, Afganistan ve Tacikistan’ın resmi dili olarak kabul gören Farsça, geçmiş dönemlerde Pehlevi Alfabesi ile yazılırken, günümüzde Arap asıllı Fars Alfabesi ve Kiril Alfabesi ile yazılmaktadır.
Farsça tercümanlığına olan talep ülkemiz ve dünya çapındaki ilişkileri bakımından günümüzde giderek artmaktadır. Bu bakımdan tercümanlık büromuzda bulunan deneyimli ve alanında uzman Farsça tercümanlarımız en üst kalite ile hizmet vermektedir.
Sıkça tercih edilen tercüme hizmetlerinden olan Farsça tercümanlık hizmeti, büromuzda ülkemizdeki en deneyimli ve profesyonel Farsça tercümanlarını barındırarak ve “müşteri memnuniyeti”ni temel ilke edinerek sizlerle buluşmaktadır.

Farsça Tercüme Fiyatları

İsteğinize bağlı olarak tercümanlık büromuzda yazılı veya sözlü, Türkçeden Farsçaya veya Farsçadan Türkçeye, alanında her konuda hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca Farsça tercümanlık hizmeti kapsamında hukuki, tıbbi, teknik, ticari, vb. her alanda hizmet vermekteyiz. Böylece kaliteli bir hizmete uygun fiyatla sahip olmak ve alanında uzman kadromuzla kaliteli bir hizmet verebilmek için sizlerin yanındayız.

Alanında deneyimli ve güler yüzlü personel ekibimiz ile her sorununuzda çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz tüm tercüme işlerinizde çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme bürosu olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tercüme bürosu İstanbul uzmanları, Farsça dilindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmeye hazırdır.

Yeminli Farsça Tercüme Bürosu Hizmetleri

  • Farsça tercümelerinizi kimler yapıyor; Fars dili ve edebiyatı bölümünü bitiren ve sürekli Farsça çeviri ile uğraşan tercümanlar tarafından yapılmaktadır.
  • Hangi evrakları Farsça ve Türkçe ‘ye çeviri yapıyoruz; Broşür, Şirket sözleşmesi, Nüfus kayıt örneği, Sigorta poliçesi, Ehliyet tercümesi, Diploma, Fatura, Web site çevirisi, Mektup, Tez, Faaliyet belgesi, Transkript, Ticaret sicil çevirisi, Ödev, Vekalet sözleşmesi, İkametgah senedi, Nüfus cüzdanı, imza sirküleri, Kullanım kılavuzu, Kitap, e-posta, Sözleşme tercümesi, Pasaport çevirisi v.b dokümanlar genellikle çeviri yaptığımız belge türleri arasındadır.
  • Farsça tercüme bir sayfa standartı; Tercüme işlemlerinde metinin kaç sayfadan oluştuğu karakter (harf) sayısına bağlı olarak hesaplanır. Bize göre 1000 karakter bir sayfa sayılmaktadır farsça çeviri fiyatları bu ölçüye göre verilmektedir.
  • Farsça çeviri teslim tarihi; Farsça tercüme işleminin bitimini şu şekilde belirleyebiliriz. Farsça tercümesi yapılan metinin tek tercüman tarafından yapıldığını düşünelim ki çevirinizde yorum farklılıkları olmasın bir farsça tercüman bir günde on veya on beş bin karakter çeviri yapabilmektedir bu durumu göz önünde bulundurarak teslim tarihini bulabilirsiniz.
  • Noter tasdikli Farsça tercüme; Yeminli Farsça tercüman tarafından, çevirisi yapılan evrakınızın noterin onaylaması şeklindedir. Noter tasdik fiyatı satır sayısına bağlı olup istekte bulunulması halinde evrakınız için fiyat alabilmekteyiz.
  • Sözlü farsça çeviri; Yazılı tercümeden farklı olarak bazı kriterler önem kazanmaktadır. Diksiyonu düzgün olması, sözlü çevirinin içeriğinde geçebilecek konu hakkında bilgi sahibi olması ve her iki dili de ana dil seviyesinde bilmeleridir. İsteğiniz doğrultusunda bay veya bayan tercümanlarımız size yardımcı olabilmektedirler.
  • Farsça Website tercümesi: Farsça website tercümesi ile 100 Milyon kişinin konuştuğu yeni pazarları keşfedebilir, yeni iş birliktelikleri yaparak kurumunuza katma değer katabilirsiniz.

Bu sayfaya Farsça ile ilgili bilgi veya eğitim alabileceğiniz bir kaynak bulmak amacı ile ulaştıysanız, Ankara Üniversitesinin açık ders malzemelerini inceleyebilirsiniz. İlgili bağlantıya ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. İran Konsolosluğun web sitesine ulaşmak için ise bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz