Komşumuz İran’ın resmi dili olan Farsça ve Yeminli Tercüme bürosu tarafından yapılmakta olunan Farsça website tercümesi hakkında bilgilendirme.

İran ve Farsça dili

Komşumuz olmakta olan İran’ın resmi dili Farsça yaklaşık 100 Milyon insan tarafından Dünyada konuşulmaktadır. İran dışında Afganistan ve Tacikistan tarafından da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Resmi dil olarak kabul edilmese de Basra körfezi boyunca da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Farsça tercümeye hangi alanlarda yaygınca gereksinim duyulur?

Farsça tercüme hayatın her alanında ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İş görüşmelerinde, ticari bir işin tamamlanmasında, konsolosluk müracaatlarında vb. pek çok alanda ihtiyaç duyulmaktadır.

Farsça website tercümesi ile 100 Milyon kişinin konuştuğu yeni pazarları keşfedebilir, yeni iş birliktelikleri yaparak kurumunuza katma değer katabilirsiniz.

Website tercümesi nasıl hazırlanmalıdır?

– Öncelikli olarak hedef Pazarı belirlemek önem teşkil eder.
– Birden fazla ülkenin resmi dili olan Farsça website tercümesinin lokasyonunu doğru belirlemek gerekmektedir.
– Son haline getirilen websitesi son bir defa daha kontrol edilmelidir. İçinde yer alıyorsa katalog, sertifika vb. eklerin website tercümesi yapılırken dikkate alınıp alınmayacağına karar verilmelidir.
– Website tercümesi yeminli tercüman tarafından uygun ara programlar hazırlanmaya başlanır.
– Tercüme bittikten sonra müşteriye teslim edilen Farsça website tercümesi, siteye yerleştirilir.
– Siteye yerleştirilen Yeminli tercüme son bir defa daha tercüme bürosu tarafından kontrol edildikten sonra site yayınlanmaya başlanır.

Farsça website tercümesi fiyatları neye göre belirlenir?

Website tercümesi fiyatları; hazırlanacak web sitesinin sayfa yoğunluğu ve içeriğin zorluğuna göre tercüme fiyatlarını etkiler. Çoklu dilde hazırlanacak website tercümesi ile kurumunuza katacağınız katma değer oranı çok daha yüksek olacaktır.

Prestij Çeviri Bürosu olarak Sadece Farsça dilinde değil talep edilecek bütün dillerde website tercümesi hizmeti verebilmekteyiz. Website linkinizi yollayarak fiyat alabileceğiniz gibi word dökümanı ve excel de hazırlanmış metinlerinizi de çok kısa sürede fiyatlandırabiliriz.

Bir diğer websitemiz olan İngilizce Çeviri isimli websitemize girerek kısmi online tercüme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz