İtalyanca sözlü veya yazılı tercümanlık hizmetimi mi almak istiyorsunuz? Size yeminli İtalyanca tercüme için cevap olabilecek çeviri büromuzla iletişime geçebilirsiniz.Hint-Avrupa dil ailesine bağlı dillerden biri olan İtalyanca, İtalyan olarak adlandırılan ulus tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 67 milyon insan tarafından konuşulan bu dil; İtalya, San Marino, İsviçre ve Vatikan başka olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde resmi dil ilan edilmiştir. Bu nedenden dolayı Avrupa’nın en çok konuşulan dilleri arasında yer almaktadır.

İtalyanca; Brezilya, Arjantin, Kanada ve ABD gibi ülkelerde yaygın kullanılan diller arasındadır. Bu nedenle dünyanın birçok yerinde İtalyanca konuşan birine denk gelmek mümkündür. Ülkemizde de İtalyanca tercümanlık konusunda birçok alanda ihtiyaç bulunmaktadır. Özellikle de resmi işlerde ihtiyaç duyulan tercümanlar, ülkeler arası iletişim konusunda en büyük yardımcılardır. Eğer sizlerin de İtalyanca tercüme konusunda ihtiyacınız bulunuyorsa, web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca Türkçe Tercümanlık

Tercüme büromuzdaki İtalyanca tercümanlar, alanında uzman kişilerdir. Bu sayede istediğiniz alanda İtalyanca çevirmenlik hizmetlerinden faydalanabilir ve aynı zamanda İtalyan çalışma arkadaşlarınla rahat diyalog kurabilirsiniz. Ek olarak İtalyanca konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm belgeleri en kısa ve çözüm odaklı şekilde teslim alabilirsiniz.

İtalyanca tercümanlık ihtiyacı, özellikle de uluslararası öğrenci anlaşmalarında ve ticaret sözleşmelerinde gerekli olan bir ihtiyaçtır. Bu gibi konularda eksiksiz ve sözcük yapısına uygun bir çeviri hizmeti gereklidir. Ancak bundan da önemlisi, duyguları da yansıtabilecek bir tercümanlık hizmetinin gerekli olmasıdır. Zira İtalyanca, kendine has bir melodiye sahiptir ve ek olarak duygu yönünden zengin bir dildir. Cümleler tam olarak çevrilse de anlam olarak net bir çeviri yapılması için bu dilin uzmanı tarafından tercümanlık hizmeti alınmalıdır. Bu tercümanlar, web sitemiz üzerinden sizlere hizmet sunmaktadır ve dilediğiniz an mesaj atarak onlara ulaşabilirsiniz.

Türkçe İtalyanca Tercümanlık

Hem İtalyancadan Türkçeye hem de Türkçeden İtalyancaya tercümanlık konusunda sizlerin yanındayız. Böylece kaliteli hizmeti hem uygun fiyata almış olursunuz hem de güvenilir çözümlerden yararlanırsınız. Tercümanlık söz konusu olduğunda iyi bir adresle işlerinizi tamamlamak istiyorsanız, gereksinim duyduğunuz hizmeti bize bildirebilirsiniz. Böylece size bir fiyat teklifi sunarız ve bu fiyat teklifi üzerinden ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Online olarak sunulan tercümanlık hizmetleri sayesinde evinizden ayrılmadan bile hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

İtalyanca çeviri işlemlerini kimler gerçekleştiriyor; İtalyan dili ve Edebiyatı bölümünden mezun İtalyanca tercümanlık mesleğini uzun süre icra etmiş kişlerce yapılmaktadır.

Hangi tür dökümanları italyanca ve Türkçe ‘ye çeviriyoruz ; Fatura, Ödev, Diploma, Pasaport tercümesi, imza sirküleri, Mektup, sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı, Web site çevirisi, Transkript, Kullanım kılavuzu, Tez, Vekalet sözleşmesi, Broşür, Şirket sözleşmesi,e-posta, İkametgah senedi,Pasaport çevirisi, Nüfus kayıt örneği, Faaliyet belgesi, Kitap, Ticaret sicil çevirisi v.b nitelikte metinler çoğunlukla tercüme hizmeti sunduğumuz evraklar arasındadır..

italyanca tercüme bir sayfa hesaplanması; Evraklarınız fiyatlandırılırken Harf (Karakter) hesaplaması yapılmaktadır. Bin harf boşluklarda dahil olmak üzere bir sayfa olarak düşünülmektedir.

Çevirinin yönü; İtalyanca’dan Türkçe’ye veya Türkçe’den İtalyanca’ya tercümelerde fiyat farkı yoktur.

Tercümesi olacak evraklarımı ne zaman teslim edilebilir; İtalyanca çeviri yapılırken bir italyanca tercüman bir günde ortalama on beş bin karakter çeviri yapabilmektedir bu oranı göz önünde bulundurarak teslim süresini hesaplayabilirsiniz.

Noter tasdikli italyanca tercüme ; Yeminli İtalyanca çevirmen kadromuzla çevirisi yapılan metinin noter tarafından onaylanmaktadır. İtalyanca tercüme noter tasdik ücretini firmamızdan öğrenebilirsiniz.

İstanbul Teknik üniversitesi’nin İtalyanca dil sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz