İngilizce Transkript tercümesi
Öğrenciler; yurt dışında öğrenimlerini tamamlamaları sonrasında Türkiye’de denklik almak için veya yurt dışında bir okula başvuru yaparken tercüme bürolarından Noter tasdikli veya Yeminli transkript tercümesine ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun dışında Burs ve İş başvuruları içinde Türkçe İngilizce Transkript çevirisi gerekebilmektedir.

Transkript yani not dökümünde; mevcut ve geçmiş ders notları, ders saatleri ve kredileri yer almaktadır. Çoğu üniversite Transkripti hem Türkçe hemde İngilizce olarak vermektedir. Transkriptin İngilizce tercümesi, teslim edileceği kurumun istediği şekilde Yeminli tercümesi veya Noter tasdikli tercümesi profesyonel yeminli tercümanlarımız tarafından hızlı ve muntazam olarak hazırlanmaktadır.

Tercümanlık hizmetimiz sadece İngilizce dili ile sınırlı olmayıp Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İtalyanca, İspanyolca ve tüm dillerde çeviri talebinde bulunabilirsiniz. Lise, Ön lisans, lisans, master, yüksek lisans ve doktora not dökümünü tarafımıza mail veya whatsapp numaramıza göndererek fiyat alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz