Hızlı ekonomik İngilizce Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi
Yurt dışından faaliyet gösteren ve yatırım yapmak isteyen şirketler (Anonim, Limited, Komandit, Kolektif, Kooperatif) İngilizce Ticaret sicil gazetesi tercümesi talep etmektedirler. Bunun dışında vize başvurularında da Ticaret sicil gazetesi çeviri gerekmektedir.

Şirketler kuruluşlarının yer aldığı ticaret sicil gazetesi, adres değişikliği, ünvan değişikliği, yönetici ataması gibi işlemleri ticaret sicil gazetesi aracılığı ile kamuoyuna ilan etmektedirler.

Şirketler ticaretsicil.gov.tr adresinden kullanıcı adı ve şifresi ile ticaret sicil gazetesi sorgusu yapabilirler. Bu sorguda şirketin kuruluşu en başta olmak üzere tarihsel olarak şirkette yapılan tüm değişikler gösterilmektedir. Noter tasdiki istenen ticaret sicil gazeteleri noterden sorgulatılarak kontrolü yapılır buna göre İngilizce tercüme edilen gazetenin tasdiki yapılır.

Ticari çeviri alanında uzmanlaşmış noter yeminli İngilizce tercümanlarımız ile kaliteli ve hızlı olarak çeviri hizmeti vermekteyiz. İngilizce ticaret sicil gazetesi tercümesi İster yeminli isterseniz de Noter tasdikli olarak hazırlanmaktadır. Noter tasdikli tercümenin ücretlendirmesi noterlikte yapılmaktadır. Çeviri istenen ticaret sicil gazetesini tarafımıza yollamanız halinde çeviri ve tasdik ücretini kısa sürede tarafınıza bildirebiliriz. Bunu için dosyanızı e-posta aracılığı ile yollamanız yeterli olacaktır.

Çeviri taleplerinizi diğer dillerde de yapabilirsiniz. Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca veya Portekizce çevirisi istenen ülkenin lisanına göre tüm dillerde tercümanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz