İngilizce Nüfus Cüzdanı tercümesi
Tercüme büroları tarafından en sık tercümesi talep edilen resmi belgelerden bir tanesi de Nüfus Cüzdanıdır. Bunların dışında Pasaport, Diploma, Nüfus Kayıt Örneği, Tapu, Transkript, İmza Sirküleri, Evlilik Cüzdanı, Adli Sicil Belgesi v.b. belgelerde sık talep edilen belgelerdendir.

Nüfus Cüzdanı bir diğer ismiyle hüviyet; devlet tarafından verilen kişisel bilgilerin bulunduğu ve ülkenin vatandaşlığını ispat eden belgedir.
Pasaport’un dışında da istenebilecek belge olan İngilizce Nüfus Cüzdanı tercümesi, çeşitli kurumlarca istenebileceği gibi genellikle yurt dışı işlemlerinde kullanılmaktadır. Okul kayıtlarında, Yurt dışında resmi makamlarca, Vize işlemlerinde veya Şirket işlemlerinde İngilizce tercüme talep edilmektedir.

İngilizce Nüfus Cüzdanı çevirisi dışında Arapça, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Farsça, Bulgarca, Yunanca ve diğer dillerde Yeminli tercüme veya Noter tasdikli tercüme işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

İngilizce Nüfus cüzdanı tercümesi taslak ve kısa bir çeviri olmasında ötürü sadece bu belgenin çevirisi gerekmesi durumunda çok kısa bir sürede yeminli ıslak kaşeli olarak tercümesini teslim edebiliriz. Noter tasdiki ve Apostil tasdiki istenmesi durumunda, çeviri ücretine ayrıca noter ücreti de eklenmektedir.

Tercüme edilmesi gereken Nüfus Cüzdanını veya diğer belgeleri iletişim bölümünde ki e-posta veya whatsapp numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Kimlik kartınızı yenilemek için bağlantıyı tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz