Kaliteli ve hızlı Türkçe İngilizce Banka dökümü tercümesi
Vize işlemlerinde istenen İngilizce Banka dökümü tercümesi, vize alacak kişinin mali konularda sorun yaşamadığını incelemek amacı ile istenmektedir.

Bankada aldığınız ekstrede; banka ismi, şubesi, hesap numarası ile birlikte banka hesap özeti yer almaktadır. Hesap özetinde işlemlerin gerçekleştiği tarih, borç, alacak ve işlem açıklaması yer alır.

Bankadan hesap dökümü alırken pdf veya excel olarak almayı unutmayınız. Pdf olarak aldığını döküm, tercümesini yaptıracağınız tercüme bürosu için kolaylık sağlayacağı gibi rakamların yanlış yazılmasını da önleyecektir. Pdf veya excel formatı mevcut değil ise İngilizce hesap dökümü tercümesine başlanmadan önce yardımcı programlarla size verilen banka hesap özeti word formatına çevrilir. Bire bir hale gelen belge daha sonra İngilizce yeminli tercüman tarafında çevirisi yapılır.

İngilizce tercüme edilen döküm yeminli veya noter tasdikli olarak hazırlanarak teslimatı yapılır. Banka hesap dökümü tercüme hizmetimiz sadece İngilizce dili ile sınırlı değildir. Tercüme büromuz 15 yıllık deneyimi ile Almanca, Arapça, Rusça, İspanyolca, Yunanca, Farsça, Portekizce ve tüm diller hizmet vermektedir. Sizde banka hesap özetinizi veya çevirisi istenen dokümanınızı bize göndererek fiyat ve teslimat süresini öğrenebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz