Türkçe Yunanca çeviri ihtiyacınız için bizi arayın! Yeminli Yunanca tercüme bürosu sizlere kaliteli ve cazip fiyatlarda hizmet vermektedir.Tercümanlık hizmetleri, küreselleşen dünya ile doğan ve en çok aranan hizmet sektörleri arasında yer almaktadır. Yaklaşık 13 milyon insanın konuşmakta olduğu Yunanca da bu sektörde rağbet gören hizmetlerden biri olan Yunanca tercümanlık hizmetlerini doğurmuştur. Tercüme bürosu olarak, doğan ihtiyaçlarınıza karşın Yunanca tercümanlık konusunda her daim hizmet vermekteyiz. Bunu da alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte sunmaktayız. Tercüme bürosu İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizdeki tüm illerde size hizmet vermektedir.

Yunanca tercümanlık hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyduğunuz her alanda uzman tercümanlarımız ile sizlerin yanındayız. Bu bakımdan ihtiyacınız olan her konu ve aklınıza takılan her soru ile ilgili büromuzda sizleri dinlemek isteriz. Bununla birlikte web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere istediğiniz her an mesaj atabilirsiniz.

Yunanca-Türkçe Tercümanlık

3.500 yılı aşkın bir tarihe sahip Yunanca, Hint-Avrupa dil ailesi içerisinde özerk bir dil olarak Helenik diller arasında yer almaktadır. Yunanistan, Kıbrıs Cumhuriyeti ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ana dil olarak kabul edilen Yunanca, günümüzde ülkemizde de dahil olmak üzere uluslararası öneme sahiptir.

Konuşulan bölgelere göre lehçesi de farklılaşan Yunanca, bu durumun getirisi olarak Yunanca tercüme hizmetlerine duyulan ihtiyaçta uzman bir tercüman talebini getirmektedir. Bu kapsamda tercümanlık büromuzda alanında uzman Yunanca tercümanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Yunanca Çeviri Fiyatları

Tercümanlık bürosu olarak sizlere sunduğumuz hizmetler, sabit fiyat garantisi altındadır. Bu nedenle hizmet süresi boyunca belirlenen fiyat üzerinden destek alırsınız. Daha sonrasında fiyat artırma gibi bir durum söz konusu değildir. Yani çalışma başlamadan önce teklif edilen fiyat asla değişmez. Yunanca-Türkçe ve Türkçe-Yunanca tercüme hizmeti kapsamında uzman tercümanlarımız akademik, teknik, tıbbi, ticari, hukuki, web sitesi tercümesi, yazılı çeviri ve sözlü tercüme alanlarında en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında sunduğumuz hizmetlerin kalitesi bakımından sizlerden aldığımız dönütler ile gittikçe gelişiyor ve büyüyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim vazgeçilmez ilkemiz. Yunanca tercümanlık bürosu olarak uzman kadromuzu da bu doğrultuda her geçen gün büyütmekteyiz. Sizler de Yunanca tercümanlık hizmetine ihtiyaç duyuyor ve hizmetin en uygun fiyatlısını ve en kalitelisini arıyorsanız, biz buradayız.

Yeminli Yunanca Tercüme Bürosu

Yunanca dökümanlarınızı kimler çeviriyor; Türkçe veya Yunanca dillerinde eğitimini tamamlamış ve uzun süreler Yunanca tercümanlık yapmış alanlarında uzman çevirmenler tarafından çevirileri yapılmaktadır.

Genelde hangi evrakları Türkçe ve yunanca’ya çeviriyoruz; İmza sirküleri, Nüfus kayıt örneği, Ticaret sicil çevirisi, Kullanım kılavuzu, Broşür, Vekalet sözleşmesi, Transkript, Tez, Faliyet belgesi, Fatura, , Pasaport çevirisi, Diploma , Ödev, Sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı çevirisi, Web sitesi çevirisi, İkametgah senedi, Mektup çevirisi, şirket sözleşmesi, Kitap, e-posta v.b evraklarınızı Yunanca Türkçe veya Türkçe yunanca çeviri işlemleri genelde karşımıza çıkan evraklardır.

Yunanca tercüme bir sayfa standartı: Ücret belirlenirken sayfa sayısına göre yapılmaktadır. Bir sayfa boşluklar dahil olmak üzere bin karakterden oluşmaktadır.

Yunanca çeviri bir sayfa ücreti: Yunanca çeviri ücretinde, tercümenin yönüne göre değişiklik göstermektedir. Yunanca’dan Türkçe’ye veya Türkçe’den Yunanca’ya tercüme fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Noter tasdikli Yunanca tercüme: Yeminli Yunanca tercüman tarafından yapılan belgelerinizin noter tarafından tasdik edilmesi ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter onay ücreti çeviri ücretinden ayrı olup noter tarafından belirlenmektedir.

Yunanca sözlü çeviri: Türkçe ve Yunanca’yı ana dil seviyesinden bilip diksiyonu düzgün bay/bayan tercümanlarca sözlü Yunanca çeviri yapılmaktadır.

Türkçe ve Yunanca’da kullanılan ortak kelimeleri öğrenmek isterseniz, Hacettepe üniversitenin web sitesinde bulanan “Türkçe ve Yunancadaki ortak sözcükler” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz