Online tercüme bürosu
Firmamız kurulduğu günden itibaren, profesyonel online tercüme bürosu hizmetini sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz talep ettiği lisanlarda İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca ve diğer tüm lisanlarda tercüme hizmetini istediğiniz sürede teslim etmekteyiz.

Online tercümeden kasıt ofisimize gelmeden tercüme dosyasının teslimini sağlamamızdır. Burada karıştırılmaması gereken konu cümle çevirisi yapan online tercüme siteleridir. Bu çeviri sitelerinin en gelişmiş olanları google, yandex vb. sitelerdir. Bunun daha iyi çalışan bir yazılımı söz konusu değildir. Bu gibi sitelerden yapmış olduğunuz çevirileri resmi işlerinizde kullanmamanızı öneririz.

Tercüme hizmetleri; çevirisini istediğiniz dokümanı tarafımıza e-posta veya whatsapp ile gönderebilirsiniz. Gönderiş olduğunuz evrak veya makalenin fiyatlandırması ve süresini kabul etmeniz ile çeviri sürecine geçilmektedir. Çevirinin tamamlanması ile tercüme dosyanızı aynı şekilde göndermekteyiz. Online yeminli tercümesi istenmesi durumunda kaşelenerek imzalanır ve taratılarak adresinize ve telefon numaranıza gönderilir. İsteğiniz doğrultuda adresinize kargo ile gönderilir. Bulunduğunuz şehirde tercüme bürosu yok ise bu yöntem sizin için faydalı olacaktır. Ödeme için banka havale/eft ile ödemenizi gerçekleştirerek evinizden tercüme işinizi çözmüş olacaksınız.

Yurt dışından da tercüme bürosu hizmeti alabilirsiniz. Yurt dışında yeminli sözlü tercüman ararıyorsanız konsolosluk sayfalarından faydalanabilirsiniz. Örneği bu bağlantıda listelenmiş yeminli tercümanlar yer almaktadır. Firmamızdan sözlü tercümanlık hizmeti almak için online tercüme başvuru formlarını kullanabilirsiniz.
Online çeviri yapmak istiyorum kendimi bu alanda yeterli görüyorum diyorsanız. Online tercümanlık başvuru formlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu siteden tercümanlık iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz