Yeminli Gürcüce tercüman mı arıyorsunuz? Noterli veya Yeminli Gürcüce çeviri için hemen fiyat alabilirsiniz.Kafkasya bölgesinde yoğun olarak konuşulan diller arasında olan Gürcüce, ülkemizde de azınlık bir kesim tarafından konuşulmaktadır. Gürcü alfabesi ile yazılan bu dil, oldukça zor bir gramer yapısına sahiptir. Bu nedenle özellikle de Latin alfabesiyle yazan insanlar, bu dili öğrenme konusunda zorluk yaşayabilirler. Fakat Gürcüce tercüme bürosu olarak sizleri bu zahmetten kurtarmaktayız. Belgelerinizi bize teslim ederek Gürcüce tercüme konusunda bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Gürcüce-Türkçe Tercümanlık

Gürcülerin anadili olan Gürcüce, özellikle de Gürcistan halkı tarafından konuşulan diller arasındadır. Gürcistan halkının %83’ü, bu dili anadil olarak bilmektedir. Ek olarak Türkiye, Azerbaycan ve diğer Gürcistan’a komşu ülkeler arasında yaklaşık 500 bin kişi, bu dili konuşmaktadır.

Zengin bir edebiyat geleneğine sahip olan Gürcüce, M.Ö. 5. yüzyıldan bu yana Gürcü edebiyatının dilidir. Ek olarak birden fazla diyalektiğe sahip bir dildir. Bu diyalektikler arasında İmerhev diyalektiği, Türkiye’de konuşulmaktadır. Diğerleri ise farklı ülkelerde yaşayan Gürcülerin kültürel değişime uğramaları sonucu ortaya çıkmıştır.

Özellikle de ülkemizin kuzey doğusunda yaşayan insanlar, Gürcüce tercümanlık desteğine ihtiyaç duyabilirler. Bu hizmete ihtiyaç duyanlar arasında siz de varsanız, yapmanız gereken sadece bize mesaj atmak olacaktır. Bu sayede sınırın öbür ucunda yaşayan ya da ülkemizde yaşayan Gürcüler ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda sınırda ihtiyaç duyduğunuz resmi işlemleri de daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Gürcüce Tercümanlık Fiyatları

Tercüme bürosu olarak sizlere Gürcüce yazılı tercümanlık konusunda hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bu hizmetin çeviri fiyatı ve süresi, tercüme edilecek materyalin sayısına bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle Gürcüce tercümanlık fiyatları konusunda net bir rakam öğrenmek istiyorsanız, bize mesaj atabilirsiniz. Atacağınız mesaj sonrasında gerekli işlemler tamamlanmaktadır. Bu işlemler arasında, metinlerin analiz edilmesi yer alır. Analiz sürecinden sonra net bir fiyat ve süre teklifi sunulmaktadır. Eğer bu teklifleri öğrenmek istiyorsanız, şimdi bize mesaj atabilirsiniz.

Gürcüce yeminli tercümanlık İstanbul, Rize ve Artvin gibi ülkeler başta olmak üzere tüm Türkiye’de sunulan hizmetler arasındadır. Tercüme bürosu olarak, her nerede olursanız olun bu hizmetten faydalanabileceğinizi bilmenizi isteriz. Online olarak sunduğumuz hizmetler arasında Gürcüce tıbbi, teknik, hukuki ve akademik tercüme hizmetleri yer almaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak adına bizlere iletişim kanallarından ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yeminli Türkçe Gürcüce Tercüme Bürosu

Gürcüce çeviri kimler tarafından yapıyor; Türkçe ve Gürcüce dillerinden biri ana dil olmak üzere diğer dilde eğitim almış ve uzun süre tercümanlık mesleğini icra etmiş halende devam eden kişilerce gürcüce çeviri yapılmaktadır.

Hangi evrakların çevirini yapıyoruz; Broşür çevirisi, Faaliyet belgesi, Diploma çevirisi, Şirket sözleşme, Mektup çevirileri, E-posta, Nüfus kayıt örneği, Fatura çevirileri, Ticaret sicil, İkametgah senedi, Transkript, Ödev, Sigorta poliçesi, Gürcüce Web sitesi tercümesi, Kullanım kılavuzu, Kitap, Gürcüce Pasaport çeviri, Tez, Vekalet sözleşme, Nüfus cüzdanı tercümeleri İmza sirküleri v.b nitelikteki evrakları Gürcüce veya Türkçe ‘ye tercüme yaptığımız dökümanlardandır.

Gürcüce tercüme bir sayfa oluşumu Çeviride süre ve ücreti belirleyebilmemiz için metinin kaç sayfa olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bir sayfa boşluk kullanımları dahil 1000 karakter (HARF) kullanılması ile oluşmaktadır.

Noter Tasdikli Gürcüce tercüme; Gürcüce yeminli tercüman tarafından çeviri yapılan evraklarınızın noter tarafından onaylanması şeklindedir. Noter ücreti çeviri ücretinden ayrı olup noter’in belirleyeceği ücret kadardır. Apostil tasdik kaymakamlık tarafından yurt dışına gidecek evraklarınız için ücretsiz bir tasdik şeklidir dilerseniz bu işlemi sizin için firmamızda gerçekleştirebilmektedir.

Gürcüce tercüme yaptırmam gerekiyor ne zaman teslim alırım; Bunu öğrenmeniz için bize evraklarınızı göndermeniz gerekmekte veya evraklarınızdaki karakter yani harf sayısını bilmeniz gerekmekte, gürcüce tercüman ‘ın bir günde yaklaşık on üç veya on beş bin karakter çeviri yapabilmektedir tabi içerikte süreye etki edebildiği gibi Gürcüceden Türkçeye veya Türkçeden Gürcüceye çeviri süre farklarına sebep olabilmektedir. Bu durumları göz önünde bulundurduğunuzda tahmini süreyi sizde bulabilirsiniz.

Türk dillerinden Gürcüceye girmiş bir kaç alıntıyı incelemek için bu bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz