Günlük tercüman ücretleri
Bir çok dilde sözlü günlük tercümanlık hizmetini uzun yıllardır yeminli tercüme bürosu olarak sağlamaktayız. Sözlü günlük tercüman ücreti ile ilgili fiyat araştırması yapıyorsanız, talep edeceğiniz dile ve süreye göre fiyatlandırmamız değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz gün sayısı ve size eşlik edecek tercümanın uzmanlık alanı da günlük ücreti etkilemektedir. Bu sebeple ardıl tercümanlıkta standart fiyatlar sunamamaktayız. Sözlü tercümanlık talebinin konusu ve zaman dilimi gibi etkenler, size odaklı çalışmamızı ve daha uygun fiyat verebilmemizi sağlamaktadır.

Tercüme büromuza sözlü çevirmenlik talepleri çoğunlukla İngilizce dilinde olmaktadır. İngilizce dilinde günlük sözlü tercüman taleplerinizi en azından 1 gün öncesinden bildirmeniz yeterlidir. Ancak Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve diğer lisanlarında 1 hafta öncesinden bilgilendirmeniz organizasyonu sağlayabilmemiz açısından önemlidir.

Günlük tercüman İstanbul

Türkiye’de nüfus yoğunluğunun ve ticaret hacminin en fazla olduğu şehrimiz tabi ki İstanbul’dur. Bu sebeple sözlü günlük tercüman ihtiyacının da en fazla olduğu şehir İstanbul’dur. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve yeminli tercüman ağı ile tercüman ihtiyacınız her nerede olursa olsun, sözlü ardıl ve simultane tercüman ihtiyacınızda size yardımcı olabilmektedir. Ankara, İzmir, İzmit veya Antalya’dan talep edeceğiniz gibi tüm şehirlerde ki taleplerinizi karşılamaya çalışmaktayız.
Adliye veya noter gibi resmi kurumlarda işlemleriniz olabileceği gibi ticari, hukuki v.b konularda ki görüşmelerinizde de tercümanlarımız size eşlik edecektir.

Yazılı çeviri fiyatlandırması ile ilgili bir araştırma yapıyorsanız, yazılı tercüme ücreti maalesef günlük olarak fiyatlanmaz. Yazılı tercüme; çevirisi olacak dil, içerik ve dokümanları içerdiği yazı yoğunluğuna göre fiyat ve süre verilmektedir. Bu konuda bilgi almak için fiyatlandırma sayfamıza göz atabilirsiniz. Bu sayfaya aynı gün içerisinde çeviri ihtiyacı için giriş sağladıysanız bizimle iletişime geçmeniz tavsiye ederiz. Başlıca dillerde taslak ve resmi evrak çevirilerinizi aynı gün içerisinde teslim edebiliriz.

Bir tercüman adayı olarak araştırma ve başvuru için erişim sağladıysanız, tercüman başvuru formalarımızı kullanabilir veya e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebiliriniz. Bu bağlantıyı takip ederek ilanları takip edebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz