Arapça website tercümesi
Arapça website tercümesi süreci nasıl işlemelidir ?

Arapça birden fazla ülkede kullanılan ve sayı bakımından ele alındığında Dünyanın en fazla konuşulan dillerinden bir tanesidir. Arapça website tercümesi; bir ürünün veya hizmetin Arapça konuşulan ülkeler başta olmak üzere geniş kitlelere hitap etmesi açısından önemli bir dildir.

Türkçeden Arapçaya websitesi tercümesi ile aynı zamanda daha geniş kitlelere hitap ederek şirketlerin karlılığının arttırılması mümkün olabilmektedir.

Arapça internet sayfa tercümesi; Arapça konuşan insanlar tarafından kendilerini değerli bulmaları açısından da ayrıca önemlidir.

Türkçeden Arapçaya website tercümesi için dikkat edilmesi gerekilenler ise şunlardır.

– Türkçe dilinden Arapça diline çevrilecek websitesi öncelikli olarak sitenin yapımcısı tarafından excel veya word dökümanına sütunlar halinde yerleştirilmelidir.
– Website yapımcısının Arapça dilini bilmediği göz önüne alınmalı ve Türkçe Arapça websitesi tercümesi farklı sütunlarda ama yan yana gelecek şekilde hazırlanmalıdır.
– Website yapımcısının veya şirket sahibinin buna uygun vaktinin olmaması halinde bu hizmet ekstra ücret karşılığı tarafımızdan da yapılmaktadır.
– Gelen veya tarafımızdan oluşturulmuş Excel veya word dökümanı ile birlikte müşteriye fiyat bilgisi verilmektedir.
– Fiyatın kabulü halinde yan yana gelecek sütunlar veya tablolar halinde hazırlanmış metinler teslim edilmektedir.
– Teslim edilen Türkçe Arapça websitesi tercümesi webmaster tarafından siteye entegre edilmektedir.
– Pek çok websitesi içinde dahili sertifika ve kataloglar bulunabilmektedir. Website tercümesine başlamadan nelerin çevrilip çevrilmeyeceği istişare edilmelidir.

Arapça website tercüme fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan faktörler.

– Türkçe Websitesinin tüm toplamdaki yazı yoğunluğu
– Türkçe websitesinin kaç tane arka sayfasının olduğu ve buna bağlı toplam uzunluk
– Var olan arka sayfaların yazılım olarak hangi dilde yazıldığı.
– Var olan içeriklerin ne düzeyde teknik bilgiler içerdiği.
– İçeriğin teknik düzeyde zorluğuna göre ihtiyaç duyulan çeviri süresinin uygunluğu.

Sadece Türkçeden Arapçaya website tercümesi ile sınırlı kalmayıp, İngilizceden veya başka dillerden de Arapçaya çapraz website tercümesi de yapabilmekteyiz. En çok talep gören website tercüme dilleri : İngilizce , Almanca, Rusça, Ukraynaca, Hollandaca, Fransızca, Yunanca, Bulgarca ve İspanyolca dilleridir.

tercumeservisi@gmail.com adresine website adresinizi yollayarak Arapça website tercüme fiyatı hakkında tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz