Masaüstü Bilgisayarlar gün geçtikçe yerlerini akıllı telefonlara bırakmaya başladı. Akıllı telefon ve tablet kullanımı her geçen gün arttığı gibi kullanım oranları da oldukça yüksek. Gün içerisinde elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızdan Facebook, Twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarımızı sürekli takip ediyoruz. Haberleri takip ediyoruz, oyun uygulamaları da zaman geçirmek için çok sık tercih ettiğimiz uygulamalardır. İlgi alanlarımıza göre de birçok uygulama ile telefonumuzu doldurmaktayız.

Peki yabancı dilde hazırlanmış bir uygulama ne derece tercih ediyoruz? Akıllı telefonun yaygınlaşması ile internet üzerinden pazarlama veya gelir elde eden firmalar; yazılım firmaları aracılığıyla öncelikle web sitelerini mobil uyumlu hale getirip sonrasında Android & IOS uygulamalarını ekleyerek değişen dünyaya adapte olup kendilerini bir adım öne taşımışlardır. Daha geniş kitlelere ulaşmanın bir diğer yoluda web site ve Android & IOS uygulamalarının birden çok dile çevirmektir.

Prestij Tercümesi Bürosu olarak website, Android & IOS uygulamalarınızı İngilizce, İspanyolca, Rusça, Arapça, Fransızca, Almanca veya talep ettiğiniz dilde, profesyonel tercüman eşliğinde daha geniş kitlelere; doğru ve anlaşılır bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Bir çok uygulama çeviren yazılımlar olsa bile, size doğru bir çeviri ile hedef kitlenize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz